Вимоги AIP Conference Proceedings

Організаторами конференції отримано можливість публікації статей конференції у електронному журналі AIP Conference Proceedings, який індексується наукометричними базами: Web of Science, Scopus та іншими. Для публікації будуть прийматися статті англійською мовою, обсягом 6-9 сторінок, які оформлені у відповідності до вимог видавництва. Орієнтовна вартість публікації статті становить 150 USD. Остаточна вартість буде визначена після уточнення кількості статей.

Згідно до умов публікації один з авторів статті має бути присутнім на конференції. До збірника праць будуть долучатися не більше двох статей, які надійшли від одного автора. Колектив авторів має складати не більше п'яти осіб із умовою, а кількість авторів що на лежать до однієї організації не повинна перевищувати чотирьох осіб. За умовами видавця по матеріалам публікації має бути обов'язково зроблена доповідь на конференції. Слайди презентації, що супроводжує доповідь, мають бути виконані англійською мовою.

Для вчасного видання матеріалів конференції учасникам необхідно надіслати статті до секретаріату в термін до 18 жовтня 2021 р. 

Завантажити одним файлом зразок статті та інструкції - за посиланням.

Зразок оформлення статті
Зразок оформлення списку літератури
Авторська угода
Вказівки для авторів